Kargo ve Teslimat

Siparişleriniz, konumlarına göre özenle hazırlanıp, teslimata hazır hale getirilir. Mesafeden dolayı bozulma riski taşıyan ürün veya stok dışı ürün varsa tarafınızla iletişime geçeriz. Almacı Pazarı olarak MTN Hızlı Kurye ve Yurtiçi Kargo firmaları ile çalışmaktayız. Ürününüzün daha hızlı ve sağlıklı teslimatı açısından MTN Hızlı Kurye servisini tavsiye ediyoruz. Ürünlerinizi üç ile beş iş günü içerisinde sizlere ulaştırıyoruz. Çok nadir de olsa bu süre, kargo yoğunluğuna bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor.
MTN Hızlı Kurye servisimiz İstanbul, Ankara ve İzmir illerine teslimat gerçekleştirmektedir. MTN Hızlı Kurye İzmir’de Bayındır, Bergama, Beydağ, Dikili, Foça, Karaburun, Kınık, Kiraz, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Aliağa, Özdere, Gümüldür ve Urla; İstanbul’da Silivri adresine teslimat yapmamaktadır. Sistemimizde bu adreslere MTN Hızlı Kurye seçeneğini maalesef tercih edemiyorsunuz. 
Kargo ücretlerinde Almacı Pazarı olarak herhangi bir kâr amacı gütmüyoruz. Kargo fiyatları, kargo firmalarının taşıma şartları dahilinde belirlenmektedir. Kargo fiyatlarımız kargo firmalarının belirledikleri fiyatları dahilindedir. Kargo firmalarının yapacağı fiyat değişiklikleri de sistemimize yansıtılır.
Ücretsiz kargo uygulamamız sadece internet üzerinde verilen siparişlerimizde geçerlidir.
Kargo firmalarının fiyatlarda değişiklik yapması durumunda, sistem üzerinden sipariş aşamasında değişiklikler tarafınıza yansıtılır.
Almacı Pazarı olarak yaptığınız siparişlerde kapıda ödeme sistemi bulundurmuyoruz. Eksik, bozuk, hasarlı ürün/paket durumunda teslim almadan önce tutanak tutturup, fotğraflayınız. +90 532 650 80 90 nolu telefon numaramız ve WhatsApp hattımız ile iletişime geçiniz.  


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR