İptal ve İade

 

 

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır.  Fakat siz değerli müşterilermizin memnuniyetini önemsediğimiz için sevkiyatı yapılmamış siparişlerinizi iptal etme hakkı tanıyoruz.

İADE
İADE ŞARTLARI VE İADE TALEBİ

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde almacipazari.com.tr'ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, Yurtiçi Kargo'ya "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir. 

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

 

Ürünümü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim?

Tadını / kalitesini beğenmediğiniz ürünleri iade edebilirsiniz.
Kargoda ambalajı bozulmuş, son kullanma tarihi geçmiş ürünleri iade edebilirsiniz.
İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, ister daha sonra kullanabilmek üzere para-puan, isterseniz de yeni ürün gönderimi yapılacaktır.

Ürünümü iade talebinde bulunmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Lütfen iade işlemi için, ürünü almacipazari.com.tr'ye göndermeden önce [email protected]'ye veya +90 532 650 80 90 numaralı WhatsApp hattına  , iade nedeniniz ile iade etmek istediğiniz ürün bilgisini, eğer ürün kırılmış / bozulmuş ise ürün görseli ile birlikte mail olarak gönderiniz. Kargoyu teslim alırken kargodan kaynaklı ürünün kırılması halinde kargo yetkilisine tutanak hazırlatıp iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünler mutlak suretle orjinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte, soğuk ürünler için buz aküleri dondurularak ve uzay poşetiyle, kırılma tehlikesi olan ürünler için pat pat poşet ile sarılarak iadesi yapılmalıdır.
Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orjinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
 
Kargo şirketine nasıl ulaşıp, ürünü nasıl vereceğim?

Yurtiçi Kargo’ya aşağıda belirtildiği gibi ulaşabilirsiniz. Gönderim aşamasında kargo görevlisine alıcının  "Karşı Ödemeli" olarak MG İnternet Hizmetleri A.Ş olduğunu belirtmeniz yeterlidir, ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz. 

Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi’ni 444 06 06 ya da 0850 222 06 06 arayarak adresinize kurye talep edebilir,
http://www.yurtiçikargo.com.tr/ web sitesinden kurye çağırabilir ya da size en yakın Yurtiçi Kargo şubesinin adresini öğrenerek doğduran şubeye teslim edebilirsiniz.
 
Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında 0342 321 1213 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.


Ürün İade Adresi: Budak Mahallesi, Değirmiçem Mh., Ali Fuat Cebesoy Bulv. Budak Mh. Çınar Apt. No:58, 27060 Şehitkamil/Gaziantep